Luxury Alcohols oferta pracy na stanowisku SPRZEDAWCA PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W SALONIE ALKOHOLOWYM PRACA OD ZARAZ

Logowanie

Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście

Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.

Gorące oferty

Adres e-mail:

Luxury Alcohols / Oferta z dnia: 2011-10-26

O firmie

W celu zaspokojenia wszystkich Państwa potrzeb współpracujemy z producentami i dystrybutorami wielu międzynarodowych marek z całego świata, dzięki czemu możemy zaproponować zarówno te najbardziej popularne, jak i najrzadziej spotykane alkohole, w wyjątkowych cenach.
U nas znajdą Państwo zestawy win z najciekawszych regionów świata, których spora część - z powodu ograniczonej produkcji - jest w Pol...sce praktycznie niedostępna.
Oferujemy także szeroką gamę mocnych alkoholi: single malt, whisky, whiskey, brandy, cognac, bourbon, likier, rum, tequila, wódka, itd.
Ponadto organizujemy degustacje, szkolenia z zakresu wiedzy o winie oraz przygotowujemy prezenty świąteczne i okolicznościowe.
Odwiedzając nasz salon, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo sprzedawców i unikalne sposoby kompozycji koszy upominkowych.
Staramy się w pełni zadowolić Naszych Klientów, dlatego wprowadzamy atrakcyjne rabaty, zestawy promocyjne i oferty specjalne, które sprostają Państwa najwyższym wymaganiom. W celu ułatwienia płatności - możliwość zapłacenia kartą.
Butelka wina do kolacji, rodzinna, szampańska zabawa, firmowy bankiet, czy też zestaw upominków dla dużej liczby klientów Państwa firmy - spełnimy wszystkie życzenia z uśmiechem, w profesjonalny sposób.

Oferowana praca

Stanowisko: SPRZEDAWCA PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W SALONIE ALKOHOLOWYM PRACA OD ZARAZ
Nr ref.:
Miejsce pracy: Milanówek / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Salon alkoholowy "Luxury Alcohols", mieszczący się w Milanówku przy ulicy Królewskiej 90, zatrudni pracownika w charakterze sprzedawcy-handlowca, najlepiej studenta.
Praca w charakterze zmianowym (zmiany ustalają pracownicy między sobą, sklep jest czynny od pon do sob od 10 do 22 oraz w niedz od 10 do 19).

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć m.in.:
- Aktywna sprzedaż produktów firmy (alkohole i cygara)
- Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
- Sporządzanie raportów dotyczących wyników sprzedaży
- Przygotowywanie ofert dla klientów

Wymagania

Wymagania:
- Minimum wykształcenie średnie
- Aktywne prawo jazdy kat. B
- Znajomość obsługi komputera
- Praktyczne umiejętności w zakresie technik sprzedaży
- Umiejętność budowania i rozwijania pozytywnych relacji z klientem
- Samodzielność i odpowiedzialność
- Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność planowania
- Wysoka motywacja do pracy i ukierunkowanie na cele
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w branży alkoholowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjne stałe wynagrodzenie + system prowizyjny zależny od wyników
- Przyjazną atmosferę pracy
- Pakiet szkoleń

Forma kontaktu

mail: luxury-alcohols@wp.pl
tel 692243357

Dane firmowe

Luxury Alcohols
Królewska 90
05-822 Milanówek
Email: luxury-alcohols@wp.pl / WWW:

← Wstecz
Seo katalogFunkcja IODCertyfikat Pantera BiznesuUsługi Informatyczne